„Villa Vivian” to wyjątkowo przytulne i urocze miejsce idealne na organizację wesela, komunii, chrzcin, jubileuszy i innych uroczystości. Dysponujemy klimatyzowaną salą do 75 osób z wydzielonym miejscem tanecznym oraz sceną, co pozwoli Państwu na szaloną zabawę do białego rana. Dodatkowym naszym atutem jest możliwość  zorganizowania przyjęcia na ogrodzie pod wiatą z dodatkową atrakcją grillowania.

Sielski i kameralny klimat miejscowości Ustowo zapewni wyjątkowe doznania Naszym Gościom. Piękny i zielony plener otaczający nasz lokal gwarantuje ciszę, spokój i dyskrecję. To wszystko w połączeniu z odpowiednio zróżnicowanemu  menu, wyjątkowymi dekoracjami oraz zapachem świeżych kwiatów sprawi , że Państwa uroczystość będzie szczególna i niezapomniana.

Nasz zespół cechuje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności  gastronomicznej, a  zadowolenie Gości jest dla nas największym priorytetem i ogromną satysfakcją. Dzieląc się z Państwem naszą wiedzą i praktyką zapewniamy jakość usług na najwyższym poziomie, a także doradztwo w wyborze dań i organizacji przyjęcia w zależności od potrzeb i upodobań Naszych Gości.